Magyarbiliárd: info@magyarbiliard.hu

DSCF0932.jpgDSCF8288.jpgDSCF8562.jpgDSCF8654.jpgDSCF8292.jpgDSCF8294.jpgDSCF7964.jpgDSCF5346.jpgS1052278.jpgDSCF8653.jpgDSCF8221.jpgcsb1_d_2013.jpgS1052267.jpgDSCF7965.jpgDSCF8053.jpgDSCF0893.jpgS1052257.jpgDSCF8457.jpgDSCF6113.jpgDSCF6187.jpgDSCF6373.jpgDSCF8019.jpg20111126161.jpgS1052243.jpgDSCF8050.jpgS1052251.jpg2011k217.jpgDSCF6220.jpgIMG_2301.jpgDSCF6229.jpgDSCF9668.jpgDSC04430.jpgDSCF8555.jpgDSCF8055.jpgDSCF8263.jpg

OB egyéni záróversenyek (Mesterek Tornája)

A múlt hétvége az egyéni raglista záróversenyeinek küzdelmeiről szólt. Szombaton az OB1, vasárnap az OB2 legjobbjai mérhették össze biliárdtudásukat. Nagy volt a versenyszellem, kiélezett a küzdelem - hatalmas presztízs harc alakult ki. A sportszerű versengésnek minden résztvevő "győztese" volt.

A helyezések a következőképpen alakultak.

Mesterek Tornája (OB1):

  1. Bíró Imre (Gyomaendrődi Korona Biliárd Klub)
  2. Aradszki Mihály (Csabai Biliárd Klub - Békéscsaba)
  3. Kurta László (Berényi Biliárd Klub - Mezőberény)
  4. Salát Mátyás (Berényi Biliárd Klub - Mezőberény)
  5. Robertó Carcangiu (Belvárosi Cápák Biliárd Klub - Békéscsaba)
  6. Apollónia György (Szeghalmi Safi Biliárd Klub)
  7. Hőgyes Benjamin (Okányi Biliárd Klub)
  8. Tímár András (Gyomaendrődi Korona Biliárd Klub)
  9. Csete Béla (Klub 120 Biliárd Egyesület - Orosháza)
  10. Jónás József (Szeghalmi Safi Biliárd Klub)
  11. Turi Zoltán (Jóbarát Biliárd Klub - Békés)
  12. Berke Gyula (Csabai Biliárd Klub - Békéscsaba)
  13. Varga József (Berényi Biliárd Klub - Mezőberény)
  14. Vári László (Szeghalmi Safi Biliárd Klub)
  15. Tomka Lajos (Belvárosi Cápák Biliárd Klub - Békéscsaba)
  16. Hangya Imre (Gyomaendrődi Korona Biliárd Klub)

Az OB2 egyéni záróversenye:

  1. Komáromi Ferenc (Dobozi Simák Biliárd Klub)
  2. Sztojka Dezső (Dobozi Simák Biliárd Klub)
  3. Gardi Tamás (Gyomaendrődi Korona Biliárd Klub)
  4. Sztojka László (Dobozi Simák Biliárd Klub)
  5. Dananaj István (Gyomaendrődi Korona Biliárd Klub)
  6. Mészáros Tibor (Csabai Biliárd Klub - Békéscsaba)
  7. Harmati László (Berényi Biliárd Klub - Mezőberény)
  8. Károlyi Zoltán (Berényi Biliárd Klub - Mezőberény)
  9. Kiss János (Dobozi Simák Biliárd Klub)
  10. Dandé István (Dobozi Simák Biliárd Klub)
  11. Gyebnár Lajos (Gyomaendrődi Korona Biliárd Klub)
  12. Lázók István (Berényi Biliárd Klub - Mezőberény)
  13. Papp Ferenc (Szeghalmi Safi Biliárd Klub)
  14. Pásztor Levente (Szeghalmi Safi Biliárd Klub)
  15. Id. Sáfián György (Szeghalmi Safi Biliárd Klub)
  16. Simcsik Ferenc (Berényi Biliárd Klub - Mezőberény)

Gratulálunk minden versenyzőnek és kívánunk kellemes ünnepeket, boldog új évet.

 

>> Magyarországon régóta honos legendás biliárdjátékok <<